Näin tilaat RSS syötteen

RSS-syötteen tilaaminen Microsoft Office Outlookilla on helppoa ja nopeaa, eikä se vaadi rekisteröitymistä tai erillisiä maksuja. Kun olet tilannut RSS-syötteen, sen otsikot tulevat näkyviin RSS-kansioosi. RSS-kohteet näyttävät samalta kuin sähköpostiviestitkin. Jos näet jonkun itseäsi kiinnostavan otsikon, voit avata syötteen napsauttamalla sitä.

image description

Ihmiset

Arja Raukola_kuva

Arja
Raukola

Toimitusjohtaja
Puh. 040 766 2179
arja.raukola@raukola.fi

Tampereen toimisto

Hämeenkatu 15 A, 33100 Tampere Puhelin: 020 741 1490 Faksi: 020 741 1491 Avoinna ma–pe 8:30–16:30
Eeva-Maija Hiekkataipale : Aluepäällikkö, Uusimaa ja Pirkanmaa

Eeva-Maija Hiekkataipale

Aluepäällikkö, Uusimaa ja Pirkanmaa
0400 710 141
eeva-maija.hiekkataipale@raukola.fi
Ulla Kauppi : Rekrytointikonsultti

Ulla Kauppi

Rekrytointikonsultti
050 466 1062
ulla.kauppi@raukola.fi
Jasmiina Karvinen : Rekrytointikonsultti

Jasmiina Karvinen

Rekrytointikonsultti
0400 503 754
jasmiina.karvinen@raukola.fi

Helsingin toimisto

Bulevardi 7, 00120 Helsinki Puhelin: 010 320 8350 Faksi: 09 661 525 Avoinna ma–pe 8:30–16:30
Juha-Matti Raukola : Liiketoimintajohtaja, Uusimaa ja Pirkanmaa

Juha-Matti Raukola

Liiketoimintajohtaja, Uusimaa ja Pirkanmaa
050 448 7886
juha-matti.raukola@raukola.fi
Inka Yliluoma : Rekrytointikonsultti, laillistettu psykologi

Inka Yliluoma

Rekrytointikonsultti, laillistettu psykologi
050 443 3653
inka.yliluoma@raukola.fi
Viljo Julkunen : Rekrytointikonsultti

Viljo Julkunen

Rekrytointikonsultti
050 389 8747
viljo.julkunen@raukola.fi